czwartek, 22 listopada 2012

Z wielką przyjemnością oddam w dobre ręce :)Wrocławskie koty  Fundacji EBRA wydała piękny kalendarz na 2013 rok ze świetnymi zdjęciami swoich podopiecznych. Każdy kto kupi takowy wspiera równocześnie działalność fundacji. Ja nie potrafiłam się oprzeć pokusie i kupiłam od razu dwa ;) Jeden postanowiłam oddać w dobre ręce. Nie oczekuję „lajkowania” mnie, ani mojego bloga, nie oczekuję dołączenia do mojej strony. Jeśli chcielibyście otrzymać go ode mnie całkowicie bezpłatnie i bezinteresownie, napiszcie proszę w komentarzach dlaczego popieracie pomoc bezdomnym kotom. W przypadku większej liczby chętnych zastrzegam sobie prawo do jak najbardziej subiektywnego wyboru osoby, której kalendarz przekażę. 

A na zachętę zdjęcie pochodzące z kalendarza. Nie ukrywam, że właśnie ten kotek najbardziej chwycił mnie za serce.


Czy zwróciliście uwagę na kropeczkę na nosku? Czy nie uważacie, że ma kształt serduszka????


Chciałabym jednocześnie zaznaczyć, że zdjęcia zamieszczone tutaj są moimi fotografiami zdjęć zamieszczonych w kalendarzu, ale uzyskałam zgodę na ich opublikowanie i nie stanowią nadużycia. 
Bardzo dziękuję za zgodę Wrocławskim Kotom :)

Na komentarze czekam do niedzieli wieczorem. W poniedziałek rano podam komu przekażę kalendarz. 
Mam nadzieję, że znajdą się chętni na ten wyjątkowo piękny kalendarz :)

10 komentarzy:

 1. Kocham zwierzęta, choć kotki najbardziej. W szczególności te, które pragną pomocy od nas - ludzi. Mam w domu taką piękność - kotkę, która przyszła pod nasz dom cztery lata temu, w okropnie zimną noc (-20 stopni). Malutka była, łapki już odmrożone, chudziutka i głodna! Zaprosiliśmy ją do siebie z mężem i tak już gości się u nas cztery lata :-) Nie chce wychodzić na dwór, ma jakiś uraz. W domu jej najlepiej :-) Dzięki niej pokochałam kotki i staramy się pomagać wszystkim, które wymagają takiej pomocy. Nawet te w schroniskach znają nas dobrze :-)
  Kalendarz mnie urzekł, a w szczególności kociątko z serduszkiem na nosie :-)
  Pozdrawiam
  Estera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za ten głos. Ja też koty kocham najbardziej na świecie. Miałam już koty, które same mnie wybrały i takie, które ja wybrałam i wiem, że wszystkie zasługują na miłość.

   Usuń
 2. Basiu nie staję w kolejce po kalendarz bo mam już inny tym razem psi:)) niech skorzysta ktoś inny.
  A wsprawie pomocy: oczywiście TRZEBA pomagać! koty to bardzo piękne, zagadkowe i pozyteczne zwierzaki, człowiek to naczelny niszczyciel srodowiska naturalnego, pomózmy tym zwierzakom którym mozemy czyli psom i kotom, to jest w naszym zasięgu, buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu ja wiem, że TRZEBA, ale tak wielu ludzi nie tylko twierdzi, że nie trzeba to jeszcze neguje pomoc jako taką w ogóle. Wiem, że jesteś Kimś o wielkim sercu.

   Usuń
 3. Troszkę dziwne pytanie, ja bym raczej zapytała dlaczego ludzie tak RZADKO pomagaja bezbronnym kotom i psom. Na Twoje pytanie odpowiem troszkę inaczej niż chciałam - mam w domu dwa psy i dwa koty - wszystkie znajdy.
  Karol - mój jork stał przez cały dzień pod klatką mojej Babci, ktoś go wyrzucił, był cały w sopelkach lodu, nie dało się mu nie pomóc, po prostu człowiek nie jest w stanie przejść obojętnie na krzywdę takiego małego stworzenia, a jednak zainteresowała się nim tylko moja Babcia, trafił do mnie bo mieszkam pod Warszawą i mam więcej miejsca dla niego. Inny przykład, mojej kotki Pysi - jej właściciele chcieli się jej pozbyć, nie powiem jak, bez chwili namysły wsadziłam ją w koszyk w rowerze i zawiozłam do jej nowego domu - moi rodzice byli zaskoczeni ale również szczęśliwi, że zachowałam się tak jak należy. Mój chłopak ma 3 koty, wszystkie znajdy. Jedna z nich po 8 latach boi się ludzi. Nie rozumiem, jak ludzie mogą bezczynnie przyglądać się krzywdzie niewinnych stworzeń. Według mnie należy pomagać, choćby troszkę, jak nie ma się warunków, to po prost pytać swoje otoczenie, czy nie zapewniłby dachu nad głową..
  Ciężki temat, ale dobrze, że go poruszyłaś.
  Pozdrawiam,
  Sweet Housewife - Ada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, ale jakbym zapytała dlaczego ludzie tak rzadko pomagają to pewnie przeczytałabym setki wymysłów i stereotypów o tym jakimi złymi zwierzętami są koty (oczywiście w przekonaniu innych a nie tych co mi odpowiadają) a ja bardzo chciałam przeczytać jak wspaniałymi istotami są koty i jak nasze ludzkie życie nabiera kolorów i wartości kiedy możemy pomóc innej istocie.

   Usuń
 4. Serduszko jak nic:)
  Słodki nochalek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo słodki nochalek i koteczek a właściwie koteczka :)

   Usuń
 5. Ten kotek z serduszkiem na nosku ma przepiękne oczy!
  :)

  OdpowiedzUsuń